אם אתם רוצים לעשות את הדברים קצת אחרת וליהנות מחללי עבודה נוחים באווירה טובה ובלוקיישן מטריף, אתם נמצאים במקום הנכון. הכירו את חללי העבודה המשותפים של DOGETHER, עבודה באווירה צעירה ומשפחתית, מקום שהוא בית.

הכול על חלל עבודה משותף

חלל עבודה משותף הוא משרד שבו אתם יכולים לעשות את הדברים קצת אחרת, בלי שעון נוכחות, בלי בוס שמפקח עליכם. חלל עבודה משותף הוא למעשה כמו בית שבו אתם יכולים לנהל את הקריירה שלכם באווירה צעירה, אווירה מצמחיה וחיי קהילה שופעים ומעניינים. יש כאן חללי עבודה משותפים בראשון לציון שיתאימו לכם בדיוק, מיד נסביר למה, אולם כבר עכשיו נוכל להגיד שמדובר בחללי עבודה מעוצבים ומרהיבים בלוקיישן מטורף ובסמוך לתחבורה ציבורית, שזה כמובן יצרון אדיר לעובדים שלכם.

למי מיועד חלל העבודה המשותף?

חלל העבודה המשותף מתאים גם לחברות וגם לעצמאיים שכבר לא בא להם לעבוד לבד בבית. לא מעט חברות בחרו גם הן לעשות את הדברים קצת אחרת ולהגיע לעבוד במקום צעיר עם אווירה דינמית שבו הן יוכלו להכיר עוד חברות, להחליף רעיונות וליזום שיתופי פעולה שיקפיצו אותן למעלה וייעלו את העבודה שלהן.

מבחינת העצמאיים, המקום הזה מתאים במיוחד לפרילנסרים שעד עכשיו עבדו בבית וכבר נמאס להם מהבדידות המקצועית שלהם. הם מגיעים לעבוד בחלל העבודה המשותף, נהנים מהפסיליטיס ועל הדרך גם פוגשים אנשים אחרים שעד עכשיו עבדו גם הם לבד בבית. מבחינה חברתית חללי העבודה המשותפים הללו מעולים פשוט לכולם.

 

 

מה תוכלו למצוא בחלל העבודה המשותף של DOGETHER?

בחלל העבודה המשותף של DOGETHER תוכלו למצוא פשוט את הכול. אנחנו מדברים בין השאר על חדרי ישיבות גדולים לקיום פגישות עבודה, חדרי עבודה קטנים וגדולים, משרדים אישיים, לאונג'ים ופינות התרעננות, חדרי כנסים ואירועים ואם אתם ממש בעניין, אפילו מטבח מלא בקפה איכותי לשירותכם. הכול עומד לשרותכם כדי שתרגישו בבית ותישארו לעבוד בכיף.

למה חלל העבודה של DOGETHER מומלץ עבורכם?

האווירה בחלל העבודה המשותף של DOGETHER היא פשוט מושלמת. אם אתם רוצים לתת לעובד שלכם תחושה שאכפת לכם ממנו ושהוא ירגיש הכי טוב בעבודה שלכם, זה בדיוק המקום עבורכם. עובד שמרגיש טוב במקום העבודה שלו זה עובד שתורם הרבה יוותר לחברה, יוזם ומצמיח אותה.

אם אנחנו פורטים את היתרונות שמהם תוכלו ליהנות בחללי העבודה המשותפים של DOGETHER, נציין בין השאר שירותי הדפסה, קרוב לרכבת, קרוב לתחנות אוטובוס, חניה חינם, אינטרנט קווי מהיר, כנסים ואירועים, ‏חלוקת דואר יומית ועוד. בנוסף, יש כמה מודלים לתשלום עבור חללי העבודה שללו ואתם יכולים לבחור את זה שנוח לכם ביותר. למשל יש אפילו מסלול לכאלה שעובדים רק בסופי שבוע והתשלום הוא רק עבור סופי השבוע, זה יתרון גדול מאד.

בנוסף, שני חללי העבודה המשותפים של DOGETHER, הן בראשון לציון והן בנתניה, ממוקמים בלוקיישנים מעולים, בסמוך למרכזי קניות, מסעדות, בתי קפה ותחבורה ציבורית. הגישה הנוחה לתחבורה ציבורית זה פרמטר חשוב מאד כי האינטרס שלכם הוא שלעובדים שלכם יהיה נוח להגיע למקום העבודה ושהם לא ירגישו סחוטים עוד לפני שיום העבודה התחיל.

לסיכום

אם אתם רוצים לעבוד במקום עבודה צעיר ודינמי בלוקיישן סופר מנצח ובאווירה טובה, אנחנו ממליצים לכם לנסות את חללי העבודה המשותפים של חברת DOGETHER.