אחד מהאתגרים המשמעותיים ביותר בעבור כל בעל עסק הוא להפחית את השחיקה בקרב עובדים אשר יוצרת לא רק תחושה של תסכול וחוסר מסוגלות אלא גם מובילה לירידה משמעותית בפרודוקטיבות. למעשה, שחיקה היא אחד מהנושאים הבולטים שנמצאים על סדר היום של מעסיקים, כאשר אחד מהפתרונות לטובת גיבוש העובדים אבל גם מתוך מטרה לאוורר את המתח יכול להתבצע במסגרת של הפקת יום כיף במלון בעיר ללא הפסקה תל אביב. כיצד תוכלו להפיק את החוויה הזו לבלתי נשכחת וגם מעוררת מוטיבציה? זה הזמן להכיר את המלונות המובילים בעיר.

מלונות מומלצים ליום כיף בעיר תל אביב

יום כיף מהווה הזדמנות מעולה לשבור את השגרה ובהתאם לכך לאפשר לעובדים להשתחרר ולבלות. יש כמה מלונות שיתאימו למטרה הזו, כאשר יש כמה מלונות בתל אביב שיתאימו  למטרה הזו, כמו למשל מלון רויאל ביץ'. מדובר במלון יוקרתי ברמה של חמישה כוכבים הממוקם על הטיילת של העיר תל אביב, ומציע לכם חוויה אורבנית ומהנה במיוחד שיכולה להתבצע הן באמצעות שימוש במתקנים כמו למשל הבריכה הגדולה המשקיפה אל עבר הנוף לצד מתחם ספא. בנוסף, במלון גם חדר ישיבות שבו ניתן לקיים פעילות העשרה וגיבוש לעובדים.

מלון נוסף שיכול מאוד להתאים ליום כיף בתל אביב הוא מלון סי טאואר המדורג ברמה של ארבעה כוכבים ומשלב בין עבודה לבילוי, וזאת בשל חדרי ישיבות גדולים שבהם ניתן לקיים מגוון רחב של פעילויות מגבשות לעובדים כמו גם הרצאות לצד בריכה גדולה הנמצאת על גג המלון. בשביל לפנק את העובדים שלכם תוכלו גם לבחור כיבוד לאירוע או להזמין מקום במסעדה החלבית הממוקמת בתוך המלון, ובכך להוביל ליצירה של יום כיף בלתי נשכח המתבצע בתוך מלון אורבני ועוצר נשימה. מלון פורט טאוור יכול גם הוא להתאים לטובת גיבוש של העובדים ויצירה של חוויות מהנות במיוחד וזאת בשל היותו מלון הממוקם בפריים לוקיישן בנמל תל אביב, כאשר ניתן לנצל את השהות לטובת פעילות מגבשת המתבצעת בסביבה הזו, כחלק מארגון של יום כיף הלוקח בחשבון את האלמנט של הגיבוש אבל גם שחרור מהלחצים היומיומיים בעבודה, על רקע הים עוצר הנשימה.

 

 

תכנון יום כיף – כך תעשו זאת על הצד הטוב ביותר

הפקה של יום כיף אותנטי אשר לוקח בחשבון את הצרכים של העובדים ואת היכולת שלכם כמעסיקים לספק להם את היכולת להפחית את הלחצים אותם הם חווים ולחדש את המוטיבציה, כחלק מהבנה כי השחיקה המוגברת יוצרת תחושה של תסכול ולעיתים גם מחשבות לגבי עזיבה של מקום העבודה. מתן מקום לעובד בהיבט החוויתי הוא בעל משמעות אדירה בעבור כל מעסיק שרוצה לשמור את העובדים שלו לטווח הרחוק ואף להגדיל את מצבת כוח האדם כחלק מתהליך שנקרא מיתוג מעסיק. אם בעבר היה קשה מאוד להפיק יום כזה, כיום בחסות האינטרנט ניתן לבצע את התהליך של הזמנת מלון בעיר ליום אחד דרך האינטרנט, כפי שמאפשרת רשת ישרוטל. דרך האתר תוכלו לא רק לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות אלא גם לנצל את השהות בעיר לטובת הפקה מוצלחת שתשאיר טעם טוב לעובדים, וגם לכם כמעסיקים.

לסיכום

באמצעות הזמנה של יום כיף במלון הכולל הרצאות, שהות בבריכה לצד ניצול של מתחם הספא יסגור לכם את הפינה ויאפשר לכם כמעסיקים להעניק לעובדים שלכם חוויה מהנה ומגבשת, כל זאת מתוך הבנה כי יום כיף הוא בעל משמעות הן מבחינת הגברת המוטיבציה והן מבחינת גיבוש צוות העובדים.