אם אתם זקוקים לוויזה לארצות הברית ולא בא לכם לעבור את התהליך המייגע שכולם עוברים, הגעתם למקום הנכון. איך מוציאים ויזה לארצות הברית ולמה כדאי לכם לעשות את זה עם Liberty usa? כל התשובות לפניכם.

מוציאים ויזה לארצות הברית

הוצאת ויזה לארצות הברית היא לא תהליך קצר, אבל האמת היא שאם עושים את זה נכון ולפי כל השלבים שנציין פה סביר להניח שהדרך שלכם תהיה קלה יותר. אגב, היום יש לא מעט חברות שמלוות את הלקוחות שרוצים להוציא ויזה וזה הופך את התהליך לפשוט וקל הרבה יותר. לדוגמא, הוצאת ויזה לארצות הברית באתר Liberty usa תהיה עבורכם קלה ופשוטה יותר כי הם פשט יעשו הכול עבורכם וזה תמיד הרבה יותר מהיר ויותר נוח.

איך מוציאים ויזה לארצות הברית?

הוצאת ויזה לארצות הברית היא תהליך שמורכב מכמה שלבים שאתם צריכים לעבור. ראשית, אתם צריכים להוריד טופס מקוון שנמצא באתר של השגרירות ולמלא אותו, מדובר בטופס ארוך שגוזל אנרגייה רבה. יש בטופס הזה לא פחות מ-200 שדות למילוי שאותם תצטרכו למלא באנגלית. מדובר בטופס חשוב מאד ואסור לכם לשכוח אף פרט. לאחר שמילאתם את הטופס יש לשלוח אותו באתר וגם להדפיס אותו לקראת הראיון האישי שתצטרכו לעבור.

אחרי ששלחתם את הטופס המייגע ועד שתקבלו הזמנה לראיון אישי, עליכם לשלם אגרה של 160 דולר, נכון לכתיבת שורות אלה. שילמתם את האגרה? מעולה, כעת תצטרכו להמתין להזמנה לראיות בשגרירות.

 

 

מה צריך להביא לראיון האישי בשגרירות?

עליכם להגיע לשגרירות האמריקנית עם דרכון בתוקף לשישה חודשים לפחות. אם אין לכם דרכון בתוקף או שהתוקף שלו קצר מזה, זה הזמן לפעול על מנת שלא תתאכזבו לשווא. בנוסף, יש להגיע עם הטופס שמילאתם והדפסתם, כמו כן עם תמונת פספורט עדכנית בגול של 5 ס"מ, את אישור תשלום האגרה וכמובן את ההשמנה שקיבלתם לראיון.

אילו סוגי ויזה קיימים לארצות הברית?

נתחיל מזה שרוב הישראלים שמבקשים להגיע לארצות הברית עושים זאת לטובת חופשה. לכן, אם זו גם המטרה שלכם, אתם צריכים להוציא ויזת תיירות מסוג B1-B2 שהיא למעשה ויזת תייר. תוקף הוויזה הזו הוא למשך 10 שנים, שזה כמובן מעולה כי לא בכל פעם שתרצו להגיע לארצות הברית לחופשה תצטרכו להוציא ויזה חדשה.

אם אתם מגיעים לארצות הברית כדי ללמוד בה תצטרכו להוציא ויזת סטודנט ואם אתם מגיעים כדי לעבוד בארצות הברית, תצטרכו להוציא ויזה H2B, שהיא ויזת עבודה. כפי שאתם ודאי מבינים, ארצות הברית היא מדינה שמקפידה מאד על סוגי הוויזות השונים ובמהלך הראיון האישי המראיין יבחן האם אתם אכן מגיעים לארצות הברית לשם המטרה שעליה הצהרתם.

תנו לאחרים לעבוד בשבילכם

כפי שאתם ודאי מבינים, הוצאת ויזה לארצות הברית היא לא תהליך פשוט. לכן, ההמלצה שלנו עבורכם היא בהחלט להיעזר בחברה מקצועית שתעשה לכם את התהליך הזה ליותר קל, פשוט ומהיר. אנחנו בטוחים שאתם עובדים קשה ועמוסים מאד ואם יש גורמים מקצועיים שיכולים להקל עליכם את ההליך, הרי זה מבורך. למשל Liberty תוכל לבצע עבורכם את כל הפעולות ואף להבטיח לכם שתוציאו ויזה לארצות הברית תוך 120 יום, שזה יתרון אדיר כמובן.

לסיכום

אם אתם זקוקים לוויזה לארצות הברית אתם צריכים להכיר את האתר Liberty usa, באמצעותו תוכלו להוציא ויזה בקלות ובמהירות תוך 120 יום.