בשנים האחרונות יש פחות משמעות למיקום הגיאוגרפי שלכם בזמן שאתם עובדים ותקופת הקורונה במיוחד הביאה איתה המון שינויים בתחום. רוצים לעבוד בזמן שאתם בקופנגן? הנה כל המקצועות שאתם יכולים לעסוק בהם ולהתפנק בחופים.

כתיבת תוכן

כיום, חברות ועסקים רבים חייבים להתקיים באינטרנט. התקשורת עם הגולשים והלקוחות נעשית כמובן באמצעות טקסט. אם מדובר במאמרים, בלוגים, מידע או אפילו כתיבת ניוזלטר – דרושים אנשי תוכן לביצוע המשימה. גם במקרה זה, לא כל מעסיק צריך איש תוכן במשרה מלאה, וגם כאן תוכלו לנהל הכל מהמחשב הביתי. אם אתם יכולים להרשות לעצמכם גם לעבוד וגם להתפנק במלונות בקופנגן אז למה לא?

עיצוב גרפי

עבודה גרפית בזמננו היא הכרח לעסקים קטנים ותאגידים גדולים כאחד. תאגידים גדולים יכולים לעתים קרובות להרשות לעצמם לשכור גרפיקאים במשרה מלאה, בעוד שעסקים רבים אחרים עשויים לדרוש שירותים שונים בעבודות קטנות יותר, בהתאם לביקוש.

מסחר בשוק ההון

אחד התחומים המבוקשים בקרב צעירים הוא מסחר בשוק ההון – ולא בכדי. מדובר בתחום מרתק, שבקיאות בו יכולה לסייע לכם להרוויח כסף על ידי מסחר בבורסה. לימודי שוק ההון יכולים לסייע לכם ללמוד כיצד להשקיע את כספכם בתבונה ולעזור לכם להבין במסחר במניות ובניירות ערך.

שירותי תרגום

מאנגלית לרוסית, מרוסית לעברית ובחזרה – כשכל מה שצריך זה מחשב, עבודת התרגום היא מושלמת להכנת שיעורי בית. במקרים רבים, כאשר היקף העבודה אינו גדול, הצורך בעובדים יהיה סביר להניח במשרה חלקית.

תכנות

מתכנתים יכולים לעבוד גם מהבית. אם זה בחברות גדולות שעברו לעבודה מהבית או צורות עבודה היברידיות, אם זה לעסקים קטנים, או לחברות שלא מעסיקות עובדים במשרה מלאה, יש משרות בתחום זה ובהתאם המצב הנוכחי, עשוי רק להתגבר בעתיד. במהלך השנה האחרונה הוצעו למתכנתים יותר מ-800 משרות עבודה מהבית.

קידום אתרים

האופטימיזציה של מנועי החיפוש, עוסקת באמת בתהליך והסדרה של שיווק וקידום אתרים באינטרנט ושמירה על הסדר הארגוני הנכון באמצעות שימוש נכון בתהליכי חישוב במנועי חיפוש ומעקב יומיומי אחר שינויים בעולם הטכנולוגי, חוקים היוצאים, תהליכים ורגולציות יוביל להגברת האתר במנועי החיפוש ויביא יותר לקוחות לחברה. אם יש לכם אתר עסקי, בלוג, פורום, חנות מקוונת או אפילו אתר אישי קטן, עליכם לדעת מהו תהליך הקידום האורגני, מהם הכללים וכיצד להצליח. בעוד אסטרטגיית שיווק אורגני היא לא מדע מדויק, ובפועל, השיטות משתנות כל הזמן ככל שהשוק משתנה, היסודות עדיין רלוונטיים וחשובים מאוד לניהול קמפיינים שיווקיים מוצלחים לכל מטרה.

 

 

ניהול משרד

האם אתם חושבים שרק מתרגמים יכולים לספק את ההזדמנות לעבוד מהבית? מסתבר שגם בתחום האדמיניסטרטיבי יש צורך בעובדות וגם בעובדות. לרוב, מדובר בניירת שאינה דורשת קהל, כמו ניהול יומנים, מענה לשיחות טלפון ומשימות יומיומיות אחרות.

שירות לקוחות

אם הרישום נפתח על ידי איש טלמרקטינג, הוא נסגר לבסוף על ידי נציג שירות לקוחות. במרחב הזה יש צורך גם בעובדים שיוכלו לתת מענה ללקוחות מהבית. זה אולי נשמע תמוה כי אנחנו רגילים לחשוב על עבודה כאילו היא נעשית רק מתוך מיקוד רב-נציגים. אבל במציאות, כשכל מה שאתם צריכים זה טלפון ומחשב, הכל אפשרי.

תחום משאבי האנוש

תחום מפתיע נוסף שניתן לעשות בבית הוא תחום משאבי אנוש. בהקשר זה, יש צורך במגייסים שיוכלו לעבוד מהבית, מה שלעיתים כרוך בסינון קורות חיים של מועמדים, קיום ראיונות טלפוניים, או אפילו תיאום ראיונות עבודה במשרד המעסיק, או קיום ראיונות אישיים – תלוי במיקום.

מקצועות השיווק

כיום, כאשר עיקר עבודת השיווק נעשית אונליין באמצעות פלטפורמות הפצה שונות, רשתות חברתיות וכו', המשווקים יכולים לבצע את רוב העבודה מהמחשב בבית. כמו כן, כמו בתחומים אחרים, לא כל המעסיקים זקוקים למשווקים במשרה מלאה, ולכן הביקוש לעובדי בית צפוי לגדול.

לסיכום,

כפי שאתם רואים יש המון תחומים שבהם תוכלו לעבוד גם כשאתם מתפנקים בחופים של קופנגן, פשוט הקפידו לעשות את זה נכון והעתיד שלכם הולך להיות ורוד.