עבודה בחו"ל לדוברי עברית

אין ספק כי הצעירים המשתחררים מהשירות הצבאי בצה"ל, מחפשים עם השחרור שלהם חוויות וכיף מצד אחד ומצד שני דרך טובה להתפרנס ולממן את הטיולים שלהם. אחת הדרכים המצוינות לשלב בין השניים היא כמובן עבודה בחו"ל. האפשרויות מעבר לים הן רבות ומגוונות ומעבר לפרנסה טובה (בהרבה מקרים טובה הרבה יותר מהאפשרויות בארץ), זאת גם דרך נהדרת להכיר מקומות חדשים בעולם ואנשים חדשים בנקודה דומה בחייהם. וכיאה לעבודה בחו"ל, במקרים רבים יש צורך לשלוט בשפות נוספות ולכל הפחות בשפה האנגלית על מנת לתקשר כמובן כך שהעבודה תתאפשר הלכה למעשה. אך מה עושים אלו שלא שולטים בשפות זרות ומדברים ומבינים רק עברית? האם נגזר עליהם שלא ליהנות מהיתרונות הרבים של עבודה בחו"ל? בהחלט לא. מסתבר שיש לא מעט אפשרויות לעבודה לדוברי עברית. כך תעשו את זה.

עבודות למי שמדבר "קצת אנגלית"

אם אתם יודעים לדבר ממש מעט אנגלית ובעיקר להבין דוברי אנגלית, תופתעו לדעת כי עבודה במכירות כמו עגלות של מוצרי קוסמטיקה ומוצרים אחרים ומכירת ציורי שמן בהחלט עשויה להתאים לכם. במקרים רבים עבודות כאלה יצריכו שליטה בסיסית בשפה האנגלית ובזמן קצר מאד תוכלו לדעת את המשפטים הבסיסיים הנדרשים לכם לעבודה. אגב, אפשרות של עבודה בחו"ל ללא ויזה היא בהחלט על הפרק שכן מדינות רבות דוברות אנגלית מאפשרות זאת, וישנן גם חברות המודעות לפערי השפה ויצרו תכנית הדרכה מסודרת שמטרתה לגשר עליהם.

עבודה בקהילות היהודיות

במקומות הללו, הקשר בין יהודים ברחבי העולם מקבל ביטוי מובהק ומראה את חוזקו של העם היהודי. בקהילות רבות ברחבי העולם, בין אם באירופה, בארצות הברית או באוסטרליה, הישראלים מתקבלים בסבר פנים חם והם בהחלט מבוקשים למגוון של משרות. אם עבודה עם ילדים מדברת אליכם, תוכלו לעבוד בתור נני או או-פר, ישנם קהילות שלמות בהן חברי הקהילה ישלמו כסף מצוין לניקיון בתים איכותי, עבודה בשיפוצים וגינון היא לגמרי פופולרית ולמען האמת האפשרויות הן רבות מאד. הרבה מחברי הקהילות היהודיות מדברים עברית וכך גם תראה סביבת העבודה, כך שלא צריך לשבור את השיניים.

עבודה בחקלאות ועבודות כפיים אחרות

לחובבי העבודה הפיזית מדובר באפיק מצוין שלא מצריך שליטה בשפה המקומית ובשפה האנגלית. כמובן שזה קל יותר אם תצליחו למצוא מעסיק ישראלי ועובדים דוברי עברית סביבכם אבל ממש לא רק. במדינות כמו אוסטרליה וניו זילנד תוכלו לעבוד בחוות ואפילו לטייל במעבר מחווה לחווה ואין צורך בשליטה גבוהה בשפה אחרת, רק נכונות ויכולת לעבודה פיזית. זה נכון כמובן גם לגבי עבודות פיזיות נוספות כמו עבודה בסבלות והעברת דירות או פריצת מנעולים. בסופו של דבר צריך לזכור באופן כללי שהכישורים הנדרשים בעבודות שונות מפצים לגמרי על עניין השפה ואם יש לכם את הכישורים הללו אין שום סיבה שלא תצליחו.