שכירים בעלי הכנסה גבוהה נדרשים להגיש בכל שנה דוח שנתי לרשויות מס הכנסה. התנהלות מול רשויות המס עלולה להיות מורכבת למדי, בייחוד על רקע העובדה כי כל טעות בהגשת הדוח עלולה להוביל לתשלום מס גבוה יותר או לביטול הדוח על ידי פקיד השומה. בעבור שכירים אשר מרוויחים מעל ל-650,000 ₪ בכל שנה, הנוהל הוא פנייה לרואה חשבון אשר ירכז את כלל החומרים ויגיש את הדוח או לחילופין מילוי עצמאי. החדשות הטובות הן שכעת אפשר לבצע את התהליך באופן קל ופשוט, וזאת באמצעות שימוש באתר המתמחה בתחום בשם Qtax. מהו האתר הזה וכיצד הוא יכול להוות הזדמנות מצוינת בעבורכם כשכירים בעלי הכנסה נוספת לבצע את תהליך הגשת הדוח לקל יותר? להלן הפרטים.

מגישים דוח למס הכנסה בקלות וללא התעסקות מיותרת

כל תושב ישראל מחויב בהגשה של דוח למס הכנסה. שכירים שיש להם הכנסה נוספת העולה על סכום של כ-650,000 ₪ מחויבים להגיש בכל שנה את הדוח לרשויות. במידה ואתם לא מגישים את הדוח בזמן, אתם חשופים לקנסות כמו גם לסנקציות משמעותיות, ועל כן נדרש לבצע את התהליך בליווי מקצועי מצד רואה חשבון, כל זאת מתוך מטרה להימנע מטעויות אשר עלולות להוביל לקנסות כמו גם עלייה בגובה תשלום המס אותו אתם צריכים לשלם בעקבות הגשת הדוח, או לחילופין קבלת החזר מס. באמצעות תהליך קצר ב-Qtax, תוכלו למלא דוח מס באופן מקוון ובמינימום התעסקות, כאשר היתרון של האתר הזה נובע בעקבות היכולת לבצע את התהליך בליווי מקצועי ומפוקח מצד משרד רואי חשבון בעל ניסיון של מעל ל-35 שנים בענף.

מדובר בבשורה של ממש בעבור שכירים בעלי הכנסה גבוהה, בייחוד על רקע העובדה כי מדובר בתהליך המתבצע במסגרת של ארבעה שלבים בלבד. בנוסף, בכל שנה אפשר למלא את הדוח הזה מחדש עם הפרטים שנשמרו, כאשר כל מה שצריך לעשות הוא לעדכן האם התבצע שינוי, ובהתאם לכך להוביל להגשת הדוח בזמן ועם שימת דגש על שליחת הדוח לרשויות בהתאם ליצירה של מערך המאפשר לכם להיות בטוחים כי אתם מבצעים את התהליך באופן מקצועי, וללא צורך ביצירה של קשר עם רואה חשבון מטעמכם.

 

 

מדוע מדובר בשירות חיוני בעבור שכירים?

כשכירים שמקבלים כסף בעקבות השקעות בשוק ההון, רווח מהשכרה של דירה למגורים או כל מקור הכנסה אחר מחויב במס. על כן, השירות אותו אתם יכולים לקבל דרך האתר מהווה דרך מצוינת להוביל ליצירה של הגשת דוח המתבצע באמצעות שירות אישי הניתן על ידי משרד רואה חשבון, כאשר היתרון של האתר נובע הן בשל קלות בביצוע התהליך אבל גם בשל ליווי ופיקוח המתבצע לכל אורך הדרך. במקום למצוא את עצמכם מפנים זמן בשביל למלא את הדוח או מחפשים רואה חשבון מומלץ, ניתן יהיה לנצל את האתר והשירות לטובת הצרכים שלכם. על כן, מדובר בשירות שהוא בגדר חיוני בעבור כל שכיר שרוצה להימנע מהתעסקות ולבצע את התהליך על הצד הטוב ביותר.

מענה אידיאלי בעבור ציבור השכירים

על מנת להפוך את התהליך לקל ופשוט יותר, כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס לאתר , להזין את הפרטים האישיים ולאחר חתימה על ייפויי כוח, הדוח שלכם יעבור לבדיקה ובקרה המתבצעת על ידי צוות מקצועי, כל זאת מתוך מטרה להגיש את הדוח בזמן וללא טעויות, כולל אפשרות לבחינה האם מגיע לכם החזר מס. רשות המיסים החלה בשנים האחרונות לספק לציבור השכירים אפשרות לבצע את הפעולה של החזר המס באופן מקוון, ועל כן מדובר בהזדמנות מעולה בעבורכם לברר האם גם לכם מגיע, ובהתאם לכך לסיים את התהליך אותו כל שכיר בעל הכנסה העולה על סכום של 650,000 ₪ נדרש לבצע בכל שנת מס.

לסיכום

Qtax הוא רואה חשבון אינטרנטי המאפשר לציבור השכירים לבצע את תהליך של הגשת הדוח מהבית ובאופן מקוון. על כן, זה הזמן לנצל את ההזדמנות, להיכנס לאתר ובכך להצטרף לציבור השכירים בעלי הכנסה גבוהה אשר מקבלים את השירות בעלות כספית אטרקטיבית.