יש אנשים שרק מחכים ששוב הבוס יישלח אותם לסגור עסקה שמצריכה לעלות על טיסה, ויש אנשים שרואים בטיסות עבודה חיסרון משמעותי, פשוט כי בעיקר מגיעים ליעד, סוגרים את הפינה וממהרים לעלות בחזרה על הטיסה. ובכן בין אם רואים בכך הטבה או כאב ראש, יש לוודא שחוזרים ארצה כמה שיותר מרוצים, ולשם כך יש לזכור שאולי החברה משלמת על כרטיס הטיסה ועל המלון, אך אתם אחראיים לסגור ביטוח נסיעות לחו"ל. מה אם כן כדאי לבטח, מדוע אין לוותר על הביטוח גם אם אמורים לחזור כבר למחרת והיכן מומלץ לסגור את הפינה? כל מה שנחוץ ורצוי לדעת בנושא מוגש עבורכם כאן!

אין התלבטות – מבטחים ורק אז טסים!

לעולם אין לדעת מה עשוי לקרות, אך תמיד ניתן להיות כמה שיותר מוכנים. מכאן שאם טסים, מוטב לוודא שמכוסים. אינכם רוצים לצאת לטיסת עבודה ולהתבאס שבמהלך השליחות נדרשתם להוציא מהכיס הפרטי אלפי שקלים לא מתוכננים (ולו עבור שירותי רפואה). אינכם רוצים להתחיל להאשים את מקום העבודה כיוון שבמהלך הנסיעה כייסו אותכם ולא הייתם מבוטחים (כך שמחפשים מישהו שיישא בעלויות). אינכם רוצים להפסיד כסף רב רק כיוון שביקשתם לקצר את השהות (ולו בעקבות אירוע משפחתי), כך שנדרשים לשנות את תאריך הטיסה וכדומה. מכאן שאם אכן עומדים לטוס, בהחלט מומלץ לעשות ביטוח כזה. השאלה היחידה שנשאלת היא דרך איזו חברה ואלו סעיפים רצוי לכלול במשוואה.

 

 

מה אפשרי ומה רצוי לבטח?

קיבלתם החלטה לסגור ביטוח נסיעות לחו"ל? מעולה! עתה רק נותר להבין מה רצוי שהוא יכסה. ובכן אם נתחיל מנקודת הבסיס, נציין שחייב להיות כיסוי רפואי. פה יש לבחון הרחבות שנוגעות למצב רפואי כזה או אחר (כגון מחלה כרונית, הריון וכדומה) והרחבות שנוגעות לשירותי איתור והצלה (מאוד תלוי מהו היעד). כמו כן, נהוג שביטוחים בסיסיים כוללים הטסה רפואית, חבות כלפי צד שלישי והמשך קבלת טיפולים רפואיים בארץ. מה מעבר לביטוח הבסיסי? ובכן כאן ניתן למצוא ביטוח שכולל התייחסות לספורט אתגרי, לשינוי תאריך טיסה, לגניבה (או לאובדן של ציוד), לנזקי טבע, להחזר השתתפות עצמית בגין שכירת רכב וכדומה.

משיגים מענה נקודתי וכדאי

עתה כאשר הבנו מה ניתן לבטח, יש להתחיל להבין מה רלוונטי עבורכם. עוד נציין שגם אם טסים עם קולגה, עדיין אין זה יהיה נכון לעשות להשתמש באותה פוליסת ביטוח. מדוע? ייתכן שאחד מכם מתכנן לשלב פעילות מאתגרת, נוסע עם ציוד יקר ערך, בעל סיטואציה רפואית מורכבת וכדומה. מכאן שאם מבקשים לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל שנחשב אידאלי למצבכם, נדרש מענה נקודתי. כיצד? מוזמנים להיעזר בביטוח בטאץ'! מדוע? מעבר לעובדה שניתן לבקש הצעת מחיר באופן מקוון ולהרוויח מתשומת לב לדגשים אישיים, ומעבר לעובדה שזוכים לקבל הצעה באופן מהיר ונוח, נציין שמדובר בסוכנות ביטוח שעובדת עם מגוון חברות מובילות, כך שההצעה שמקבלים נטולת אינטרסים, אטרקטיבית ובעיקר באה לקראתכם. מחפשים סיבות נוספות? כשפונים אל טאץ' ביטוח בין היתר נהנים מניסיון עשיר בתחום ומברוקר ביטוח דיגיטלי – שווה!

לסיכום

נציין שגם אם הבוס מבטיח שהכול סודר, עדיין מוטב לבקש לראות מה הפוליסה כוללת, ובהתאם לממצאים לבצע התאמות. תהיו בטוחים שהבוס יתרשם מכך שאתם טיפוסים רציניים. טיסה נעימה!