רילוקיישן להודו

הודו מהווה ללא ספק את אחד היעדים המבוקשים ביותר לרילוקיישן, וזאת בשל עלות המחייה הנמוכה בשילוב של אורח חיים רגוע ומאוזן. מהם התחומים מהם ניתן להתפרנס בכבוד בזמן השהות בתת היבשת? להלן הסקירה.

בעלי מקצועות חופשיים: זה הזמן לארוז את התיק ולעבור להודו

אין ספק כי אחד החלומות הגדולים ביותר של המאה ה 21 הוא מעבר לצורך רילוקיישן, וזאת בשל האפשרות הגלומה בהגשמת חלום ועבודה מעבר לים. יעד מושלם בעבור רילוקיישן היא הודו, המושכת אליה מדי שנה אלפי נוודים דיגיטליים ובעלי מקצועות חופשיים אשר מחליטים לעזוב את החיים המוכרים ולעבור למדינה מרתקת, יפה וזולה למחייה. ניתן לעבוד בהודו למשך כחצי שנה עם ויזת תיירים (לאחר מכן נדרש לצאת מהמדינה), כאשר היום ניתן להוציא בקלות ויזה להודו דרך האינטרנט. אם בוער בכם לעזוב ולטוס, אלו תחומי התעסוקה הבולטים לצורך עבודה מעבר לים, ובהודו בפרט:

כתיבת תוכן

כותבי תוכן יכולים לעבוד מהודו באמצעות המחשב הנייד וחיבור לאינטרנט. באזור דרום הודו כמו גם במרכז ניתן לאתר בקלות חיבור לאינטרנט, כמו גם תשתית נוחה מבחינת עבודה בשל פיתוח מואץ של מסעדות ובתי קפה בהם ניתן לעבוד בכל שעות היום. כותבי תוכן בתחום קידום אתרים (SEO) כמו גם כותבי תוכן המתמחים בכתיבה של הרצאות ונאומים בהחלט יכולים לעבוד בהודו, ובהתאם לכך להרוויח סכומים נאים – בתנאי מחייה זולים בעשרות אחוזים מאשר כאן בישראל.

בניית אתרים

על מנת לבנות אתר לחברות ולארגונים אין צורך להיפגש באופן פיזי עם הלקוחות, אלא ניתן בהחלט לתקשר באמצעות וואטספ או זום. מדובר בתחום מבוקש לתעסוקה, כאשר אנשי מקצוע המתמחים בתחום של בניית אתרים יכולים למצוא את עצמם עובדים במקביל על עשרות פרויקטים, כל זאת כאשר העבודה מתבצעת מעבר לים.

שיווק דיגיטלי

מדובר באחד מהמקצועות החופשיים המבוקשים ביותר, וזאת בשל היכולת לנהל עמודים של לקוחות ברשתות החברתיות באופן שוטף במספר פלטפורמות. שימו לב כי בכדי לעסוק במקצוע עליכם להיות תמיד עם אצבע על הדופק מבחינת הזמנים ורצון הלקוח, ולכן התמקצעות בתחום באמצעות קורסים היא הכרחית.

מדריכי יוגה

להודו מגיעים מדי שנה עשרות אלפי מטיילים לצורך הכשרה ותרגול של יוגה. אם אתם מדריכי יוגה או חולמים להפוך למדריכים, תוכלו לקחת חלק במגוון קורסים כמו גם להעביר שיעורים בעצמכם ובכך לעסוק במקצוע שאתם אוהבים, ובמקביל לשכלל את היכולת האישית שלכם בתור מתרגלים ביחד עם טובי המדריכים בעולם. משרד הבריאות ההודי אפילו הכניס את לימודי היוגה לבתי הספר ואפילו מונה שר לענייני יוגה במדינה, וזה רק מראה עד כמה התחום פופולרי בהודו.

מסחר בשוק ההון

כל אחד מאיתנו יכול ללמוד כיצד לסחור בשוק ההון, באמצעות הרשמה לקורסים מקוונים כאן בישראל או בהודו. מסחר בשוק ההון דורש ידע ומיומנות, ולכן מומלץ לטוס רק לאחר שקיבלתם את הליווי הצמוד כמו גם הסמכה לעסוק בתחום.