רילוקיישן לאירופה

איכות חיים, הכנסה גבוהה ויציבות תעסוקתית מהווים את הסיבות המרכזיות לביצוע של רילוקיישן. אולם, בכדי שגם אתם תוכלו לעבוד ולהתגורר באחת ממדינות האיחוד נדרש להוציא דרכון זר. כיצד תעשו זאת? להלן כל הדרכים העומדות לרשותכם

הוצאת דרכון זר: הדרך היחידה לעבוד ולהתגורר באירופה באופן חוקי

בשנים האחרונות ניתן לראות זינוק במספר הבקשות של ישראלים לקבלת דרכון זר. הסיבות לכך רבות, אולם ניתן לומר כי השאיפה לחיים רגועים יותר מהווה את אחת הסיבות המרכזיות לרצון לעבור ליבשת אירופה, הנחשבת לבטוחה הן בעבור צעירים והן בעבור משפחות עם ילדים. נוסף לכך, אפשרויות התעסוקה והלימודים מהוות גם הן סיבות לריקולשיין, כמו גם רצון של אחד מבני הזוג לעבוד בחברה מעבר לים. אולם, חשוב להבין כי בכדי לעבוד ולהתגורר באחת ממדינות אירופה נדרש להוציא דרכון זר. אם אתם מתכננים בדיוק רילוקיישן, אלו האפשרויות העומדות לרשותכם:

הוצאה של דרכון פורטוגלי בליווי אישי מצד חברה מקצועית

הדרכון המבוקש ביותר בעבור ישראלים הוא הדרכון הפורטוגלי, וזאת בשל תנאים מקלים אשר מאפשרים לישראלים המוכיחים כי הם אנוסי ספרד ופורטוגל לקבל דרכון בהליך מזורז. באתר portugal passport  תוכלו לקבל את כל המידע לגבי השלבים הנדרשים, כמו גם לקבל ייעוץ מקצועי מצד נציגי החברה. ליווי אישי זה יכול לתרום באופן משמעותי לקידום ההליך, כל זאת בשל מיומנות וניסיון של שנים רבות בליווי של ישראלים אשר הצליחו לקבל דרכון, ומתגוררים כיום בפורטוגל או במדינות אירופה השכנות.

דרכון אירופאי

קבלת דרכון זר בעבור בן/בת זוג

אם בן/בת הזוג שלכם הוא בעל דרכון זר, תוכלו לקבל דרכו את האזרחות שלכם. רוב מדינות אירופה מאפשרות לבני הזוג לקבל גם הם דרכון זר, וזה עשוי להיות יתרון אם אתם רוצים לעבוד באירופה. מדובר בהליך אשר עשוי להיות מעט מורכב וארוך בשל מרכיב ההוכחה הזוגי, אולם עם לא מעט סבלנות ניתן בהחלט לצפות לתוצאות חיוביות וקבלת דרכון.

הוצאת דרכון דרך מקום העבודה

במידה ואתם מבצעים רילוקיישן מטעם העבודה, ניתן לבדוק מול המנהלים לגבי הוצאה של דרכון זר. חברות בין לאומיות מעניקות לעובדים במסגרת סל ההטבות אפשרות לקבלת אזרחות בהליך מזורז, ועל כן מדובר באופציה נוספת העומדת לרשותכם, כך שתוכלו להשתלב במהירות במקום העבודה ובאופן חוקי. רילוקיישן הוא צעד שיכול להשפיע על חייכם בכל התחומים, ולכן כדאי לברר את הכל ולשאול את כל השאלות שתוכלו.

 

לסיכום, הוצאה של דרכון זר מתאפשרת באמצעות מגוון דרכים. הדרך הטובה ביותר היא באמצעות קבלת ליווי מטעם חברה מקצועית המתמחה בתחום, כל זאת בכדי שתוכלו לזרז את ההליך ולקבל את הדרכון בהקדם האפשרי. שימו לב כי אתם יוצרים קשר עם חברה מקצועית ובעלת מוניטין מוכח בתחום, כך שתוכלו להשקיע את כספכם בחוכמה ובהתאם לכך לקבל את הדרכון שלכם – כרטיס הכניסה לעבודה, מגורים ואיכות חיים משופרת באחת ממדינות אירופה שתשמח לקבל אתכם כאזרחים מהמניין.