מחליטים לפתוח חברה? מזל טוב. נראה שאתם נמצאים בכיוון עסקי מבטיח, ושלא מעט חלומות מגירה עומדים לפרוץ ולהפוך לכלכליים. עם זאת, לצד חלומות ומטרות, קודם כל יש לעצור בתחנה ששמה בירוקרטיה. אחד מהשלבים הראשונים שיש לבצע בדרך לפתיחת חברה זה להתנהל כראוי, ופה אנחנו מזמינים אתכם ללמוד כל מה שחשוב ונחוץ אודות רישום חברה. אז כמה זה עולה, כיצד ניתן לחסוך עלויות, אלו החלטות מקדימות נדרשים לקבל, כיצד פועלים, ואף האם חייב לערב עו"ד ? אספנו עבורכם מגוון תשובות חשובות שגם לכם מוטב להכיר.

פשוט ומשתלם – שירות מקוון

אם נתחיל מהשורה הבסיסית ביותר, נציין שעל מנת לקבל הכרה כחברה, יש להירשם במאגר החברות מטעם משרד המשפטים. פעולה זו אומנם מצריכה סיוע של עורך דין ולקבל מראש מגוון החלטות, אך למרות סך המורכבות, אפשר לעשות את זה באופן מקוון. הנקודה היא שאין צורך לבזבז זמן ואף ניתן לפעול מהמשרד (או מכל מקום רצוי), משמע ניתן להניע את התהליך בכל רגע פנוי. עוד נחדד שמי שבוחר להתנהל באופן מקוון לא רק זוכה לבצע את המשימה כבר לאחר שני ימי עסקים, אלא גם זוכה לחתוך בהוצאות. הליך מקוון מעניק הנחה של 500 ש"ח, כך שמשלמים רק 2,221 ש"ח, במקום 2,711 ש"ח.

שלב אחר שלב – רישום חברה

מי שמתחיל לברר אודות רישום חברה, עשוי בקלות ללכת לאיבוד. מוזמנים להבין במה מדובר, שלב אחר שלב.

 

 

ייעוץ משפטי

אתר legal it מאפשר לבצע רישום חברה באופן מקצועי, ממוקד צורך ויעיל. מעבר לעובדה שמדובר בהליך מקוון, נגיש, ומהיר, מדובר בחברה שמעמידה לרשותכם צוות מקצועי שבין היתר כולל עורכי דין מומחים בתחום. נתון זה חשוב ביותר, וזאת כיוון שכל מה שנוגע להסדרת מסמכים, בדיקת שמות (נדרשים לבחור 3 שמות אופציונליים שאינם קיימים) ואימות חתימות, מצריך מעורבות של עו"ד. מעבר לכך, כל מה שנוגע לעריכת תקנון חברה גם כן מצריך מעורבות של עו"ד, וזאת כיוון שמדובר בקבלת החלטות שמכריעות על ההתנהלות העסקית, כך שרצוי שאיש מקצוע ילווה את התהליך לכל אורכו. כיצד רישום חברה ועריכת תקנון מתחברים ביחד? מדובר בשני שלבים משלימים, ומדובר באתר אחד (אתר legal it) שמעניק שירות מקצועי בשני הרבדים, כך שמתקיים רצף שירותי שמקדם את מטרות החברה.

לסיכום,

נציין שרישום חברה מהווה תהליך הכרחי על מנת לקבל הכרה מטעם הרשויות, אך הוא כרוך בלא מעט שלבים וקבלת החלטות משמעותיות. מבקשים להתנהל נכון? חשוב להיעזר ברואה חשבון ובעורך דין מקצועי בתחום. כמו כן, טוב לדעת שלמרות שמדובר בהליך סבוך, ניתן לבצע אותו באופן פשוט ויעיל מבלי לצאת מהבית. באופן מקוון ולצד ליווי של עורך דין. בהצלחה!