ציוד משרדי

בעלי עסקים ומנהלים בחברות, ודאי יודעים עד כמה רווחת העובדים חשובה. עובד שאינו מרוצה ממקום עבודתו לרוב יזלזל במשימות שלו, יבצע אותן בצורה חלקית, יפזול כל הזמן למשרות אחרות ובסופו של דבר גם יעזוב ככל הנראה את מקום העבודה. מנגד, עובד המרוצה ממקום עבודתו ייתן מעצמו יותר, יתרום יותר שעות למשרד ויחפש תמיד את הדרכים להתייעל ולתת יותר למקום העבודה שלו מתוך הערכה רבה אליו. בדיוק בגלל זה, מעסיקים חכמים מבינים כי העובדים הם המשאב החשוב ביותר ומשקיעים בהם הרבה. בדרך כלל ההשקעה באה לידי ביטוי בשכר ובתגמולים כספיים, במתנות וצ'ופרים בחגים וכמובן במילים טובות והערכה על בסיס שוטף. למרבה האירוניה, הרבה פחות מעסיקים משקיעים בסביבת העבודה, אולי הדבר הכי חשוב לעובדים היום במקום עבודה על פי סקרים שונים. אם עדיין לא נתתם את הדעת על סביבת העבודה בעסק שלכם, הנה כמה רעיונות לאיך להפוך אותה לנעימה ומזמינה.

רכשו ציוד משרדי חדש

זה אולי נשמע כמו דבר בנאלי שלא ראוי לציון, אבל תופתעו לדעת כמה מעסיקים מזלזלים בעניין הזה ועד כמה הוא קריטי לרבים מהעובדים שלכם. ציוד משרדי הוא חלק מעמדת העבודה של כל עובד במשרד וכל עובד רוצה להרגיש תמיד שהוא נמצא במקום הכי מתקדם, הכי מפרגן והכי עדכני. בדיוק בגלל הזה עליכם לרכוש בעבור העובדים שלכם ציוד משרדי איכותי וזה מתחיל מהדברים הגדולים כמו מחשבים, מקלדות, עכברים וציוד טכנולוגי ויורד לרזולוציות הקטנות ביותר של יומנים, תיקיות, קלסרים ומחברות. עובד שיקבל ציוד ישן וזול ירגיש שזה מה שמקום העבודה שלו משדר והתפוקה שלו תהיה כמובן בהתאם.

דגמו את המטבח שלכם

בחברות הגדולות הבינו כבר מזמן שכדי שהעובדים ירגישו הכי בבית שיש במקום העבודה, צריך לתת להם את התנאים שהכי קרובים לשם. אחד הדברים הכי חשובים לעובדים זה המטבח ואם תדגמו אותו, זה לחלוטין יתרום לאווירה במשרד. מומלץ לשים במטבח לפחות שני מיקרוגלים, חלבי ובשרי לטובת שומרי הכשרות, לשים מכונת קפה איכותית ולתת לעובדים פולי קפה או קפסולות איכותיות, למלא את צנצנות הסוכר, התה והקפה על בסיס קבוע ולדאוג למתקן מים קרים וחמים. מדובר בצעדים קטנים שיתרמו הרבה מאד לסביבת העבודה במשרד.

צרו פינות ישיבה ורגיעה

עובדים רבים מדווחים על צורך אמיתי בהפסקות יזומות במהלך יום העבודה. יש כאלה שיוצאים החוצה לעשן, אך לא לכולם זה מתאים ויש כאלה שצריך לאפשר להם את הרגיעה הזו. בדיוק בגלל זה חשוב ליצור עמדות עם פינת ישיבה נוחה ושולחן קפה בהן העובדים פשוט יכולים לעשות הפקה לשבת ולהירגע. אם יש לכם מקום גדול, בהחלט אפשר לייעד חדר לטובת העניין, אך גם פינה קטנה באמצע המשרד המאפשרת לשנות אווירה תעשה עבודה לא פחות טובה.

 

ככל שהעובדים ירגישו יותר בנוח במשרד, כך תפוקת העבודה תעלה והתא אפקטיבית יותר. יש שלל דרכים שיאפשרו לכם להנעים את מקום העבודה – אל תקלו ראש בנושא.