אין לכם מושג איזה חומר נפלא הוא הפלסטיק! אולי לכם ספציפית, במקרה דווקא יש. אבל לרוב הציבור אין מושג ברור עד כמה חומר זה מתוחכם ורב אפשרויות. נקודה זו מתבטאת היטב כאשר רוצים להפוך רעיון חדשני למוצר. זאת, הן בשלב בדיקת ופיתוח הרעיון והן לגבי ייצור סופי של המוצר המוגמר. מלבד היכרות עם עולם הפלסטיק ומאחר שאתם לא יכולים לעשות הכל לבד, תצטרכו גם לאתר חברה טובה שעוסקת בכך ולעבוד איתה. במאמר הקצר שלפניכם, נציג גם את עולם הפלסטיק המודרני וגם חברה אחת כזו, שתוכל לסייע לכם בכל הדרוש בנושא זה.

עזר גמיש לפיתוח רעיון

עסקים זקוקים מדי פעם לפיתוח וייצור של מוצרים חדשים. במקרים רבים, מוצרים אלה כוללים חלקי פלסטיק. במקרים מסוימים, המוצר אף עשוי להיות כולו מחומר אחד – פלסטיק. למעשה, הפלסטיק איננו בדיוק חומר אחד. זהו חומר מלאכותי ולכן, ניתן ליצור אותו בשילובים שונים, אותם ניתן לראות כחומרים שונים למדי. היבט זה מצטרף לנקודה חשובה: הפלסטיק שימושי מאוד בפיתוח וייצור מוצרים מסוגים שונים. באמצעות הסתייעות בשירותי מפעל המתמחה בייצור מוצרי פלסטיק, ניתן לייצר במהירות כל מוצר שתרצו. ייתכן שדרוש לכם רק מוצר ראשוני ניסיוני, במסגרת פיתוח מוצר סופי. גם לכך הפלסטיק מתאים מאוד, מאחר שהוא חומר זול וגמיש מאוד באפשרויות. ניתן לעצב אותו לכל צורה ראשונית שרוצים. לאחר מכן, ניתן גם לבצע עליו פעולות עיבוד רבות. כך שזהו חומר שמקבל ביטוי, החל משלב התכנונים והניסיונות ועד שלב הייצור הסופי של המוצר המוגמר. בכל מקרה, לשם כך אתם זקוקים לסיוע מקצועי. מי מציע אותו ומתמחה בפלסטיק?

 

 

ישר תעשיות פלסטיק – הכתובת שלכם לכל הדרוש

ישר תעשיות פלסטיק היא חברה ישראלית בולטת שמתמחה בפלסטיק, אשר מציעה את שירותיה בנושא זה לעסקים גדולים (בלבד). לחברה ניסיון עשיר, עם לקוחות מכל ענפי התעשייה הבולטים בארץ. האם אתם עוסקים באסתטיקה ומוצרי צריכה? בתחומי אלקטרוניקה והייטק? השקיה וחקלאות? ציוד בטחוני? רפואי? לא משנה מה התחום שלכם – סביר שישר תעשיות פלסטיק כבר התנסתה במוצרים עבור עולם זה. זאת, כולל מאפיינים מיוחדים שיש לתחום בו מדובר מבחינת תכנון וייצור בפלסטיק. היבט מיוחד של פנייה לחברה זו דווקא, הוא שבכך תוכלו לקבל "הכל במקום אחד". אפיון מוצר, ייצור מלא שלו, הרכבה של החלקים ככל שנדרש ואריזה – הכל ממקור אחד, תחת אחריות אחת. זו בהחלט צורת עבודה שתקל עליכם ותפשט מנהלות ולוגיסטיקה.

מבחר שירותים

כפי שציינו – פלסטיק הוא חומר רב אפשרויות וגמיש. חומר זה הוא כידוע “פלסטי”. משמע – ניתן ליצור אותו בכל צורה שרוצים. לשם כך, ישר תעשיות פלסטיק תסייע לכם עם שירותים כגון הזרקת פלסטיק (כולל תכנון וייצור תבניות למטרה זו), עיבוד שבבי משלים של חלקי הפלסטיק, ביצוע צביעה מסוגים שונים (כולל דקורטיבית ומוליכה), ביצוע הדפסות רשת (משי) והדפסות טמפון (tampon printing) על משטחים לא ישרים, ביצוע הלחמות אולטרה סוניות, החדרת אינסרטים והרכבות אלקטרו מכאניות. מבחינת תכנון מוצרים בעזרת פלסטיק, החברה מציעה שירותי עיצוב מוצר, תכן הנדסי למוצרים וגם תכנון מוצרי פלסטיק במסגרת מחלקת הפיתוח שלכם (אם תרצו).

לסיכום

התחילו את היזמות שלכם ברגל ימין עם ייעוץ מחברת ישר תעשיות פלסטיק. קדמו זאת בצורה הטובה ביותר, עם השירותים השונים שהחברה מציעה. אם תשקיעו באיכות בצורה כזו לאורך כל הדרך, הדבר בוודאי יתרום לאיכות ואמינות התוצר הסופי שתשיגו.