בואו של החורף מבשר על קור, גשם, רוחות וגם לא מעט מחלות דלקות ויראליות אשר משפיעות לא רק על היכולת להמשיך בשגרת היום, אלא גם עלולות למנוע מכם להגיע לעבודה, בעקבות תחושה כללית רעה אשר נוצרת על רקע של החלשת מערכת החיסון. על מנת שבחורף הזה לא תצטרכו לנצל את ימי המחלה שלכם ולשמור על בריאות שלמה, אפשר לבחון את האפשרות של נטילת תוספי תזונה אשר נועדו לסייע לכם להגן על מערכת החיסון. מהם 5 תוספי התזונה שכדאי לכם להכיר? להלן הפרטים.

מוריגנה

מורינגה הוא מזון על עוצמתי ואחד מצמחי המרפא הטרנדיים ביותר, וזאת בשל היכולת להפיק מהעלים של הצמח תוסף תזונה עוצמתי אשר עשוי לסייע לטובת חיזוק מערכת החיסון. מדוע? ובכן, צמח המורינגה עשיר ברכיבים תזונתיים הכוללים בין היתר ויטמינים, מינרלים חלבון וסידן בכמות גבוהה מאוד, לצד חומצות שומן ונוגדי חמצון מרכיבים נוגדי דלקת אשר נועדו לחזק את המערכת החיסון ואף להילחם ברדיקלים חופשיים. זאת ועוד, שימוש קבוע בתוסף הזה יכול לסייע לטובת איזון פעילות בלוטת התריס, ועל כן מדובר בתוסף תזונה נהדר שיכול להתאים באופן מושלם בעבור עובדים שרוצים לנצל את הריכוז הגבוה של הרכיבים, לטובת חיזוק והגנה על מערכת החיסון.

ויטמין C

כוכב העל של כל הוויטמינים אשר קשורים בחיזוק של מערכת החיסון הוא ויטמין C. חשוב להבין כי מחסור בוויטמין הזה עשוי להוביל לתופעות בריאותיות לא פשוטות, החל מתפקוד לקוי של מערכת החיסונית ועד למחלות חורף כמו גם זיהומים שעלולים להתפתח ובכך למנוע מכם להגיע לעבודה. על כן, נטילה של תוסף תזונה ויטמין C מהווה דרך מצוינת להוביל ליצירה של ריכוז גבוה של הוויטמין הזה בגוף, ובכך להוביל ליצירה של מענה אשר במסגרתו תוכלו להילחם בווירוסים מבפנים החוצה, כחלק מיצירה של מענה בריאותי המתבצע בשילוב של תוסף תזונה עוצמתי כמו זה.

אבץ

אבץ הוא מינרל חיוני בגוף האדם, מאחר והוא ממלא שורה של תפקידים, כולל חיזוק מערכת החיסון. מאחר והאבץ מצוי בשיעור נמוך מאוד בגוף, אפשר לבצע רכישה של תוסף תזונה המכיל אבץ, ובהתאם לכך להוביל ליצירה של מענה בריאותי ובעל משמעות מבחינת היכולת להגביר את הנוכחות של האבץ ובכך גם להילחם ברדיקלים חופשיים.

 

 

כורכום

הכורכום מוכר יותר בתור תבלין שבו נהוג להשתמש לטובת יצירה של טעמים עזים בתבשילים, אולם הוא גם יכול מאוד להתאים כתוסף תזונה. הסיבה לכך נובעת בעקבות ריכוז גבוה של מינרלים כמו גם ויטמינים המצויים בתוך שורש הכורכום, לצד נוגדי חמצון עוצמתיים שיכולים לסייע לטובת מלחמה בדלקות, ובהתאם לכך גם מחלות חורף נפוצות אשר מתפרצות על רקע של מערכת חיסונית מוחלשת.

פרוביוטיקה

אחד מתוספי התזונה הנמכרים ביותר הוא תוסף תזונה פרוביוטיקה. מדובר בתוסף אשר מכיל ריכוז גבוה של חיידקים ידודתיים לגוף האדם, כאשר היתרון של נטילה של תוסף זה נובע בשל הגברת הריכוז של מיקרו- אורגניזמים המעניקים הגנה מלאה למערכת החיסון, ובהתאם לכך מאפשרים לכם לחזק את הגוף בזמן תקופה רגישה כמו תקופת החורף.

לסיכום

הסקירה אותה הצגנו לכם כאן מהווה הזדמנות מצוינת להתכונן לקראת החורף, וזאת באמצעות רכישה של תוספי תזונה אשר עשויים לסייע לטובת חיזוק מערכת החיסון, לצד יתרונות בריאותיים נוספים. יחד עם זאת, החלטה לגבי נטילה של תוסף צריכה להתבצע רק לאחר התייעצות עם רופא או רוקח, מתוך מטרה להתאים את התוסף לצרכים ולרקע הבריאותי.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.