חברות בתחום האשראי החוץ בנקאי פועלות בתחום מיוחד במינו, אשר מחייב בהתאם גם כלים מיוחדים לשם ניהול הפעילות השוטפת. לכאורה, מערכת ERP עשויה להספיק לכך. אך רכישת מערכת כזו איננה סוף הסיפור ועוד מעט נסביר מדוע. ישנו פתרון עדיף לכך בשם תפנית. מה היא מערכת זו? מדוע כדאי לכם להכיר אותה? ובמה היא שונה ממערכות אחרות מסוג ERP? היכרות קצרה ועוד, במאמר שתקראו כעת.

ה-ERP במרכז התמונה

אם מחפשים תוכנה לניהול חברת אשראי חוץ בנקאי, הדבר מחייב כמובן פתרון רחב, אשר ייתן מענה לפעילויות מסוגים רבים. ישנן הפעילויות של מתן האשראי וכל הכרוך בכך, אך לצידן, גם פעילויות שונות שמבוצעות בכל מקרה בעסקים באשר הם. פתרון מעניין לכך, מספקת מערכת ERP לחברות אשראי חוץ בנקאי של תפנית, שהיא גם מערכת ERP בולטת אך גם יותר מכך. מייד נסביר. לפני כן נזכיר, כי ERP פירושו Enterprise Resource Planning. זהו סוג מערכות חשוב בעולם המחשוב העסקי, אשר משמש מזה שנים רבות כמערכת בסיסית לניהול בעסקים רבים ברחבי העולם. לרוב, מיישמים זאת עסקים בגודל בינוני או גדול ואכן, תפנית מיועדת לעסקים גדולים (בלבד).

מתאימים אישית עבורכם

אז מה מיוחד בתפנית? מערכת זו ייחודית, בכך שהיא מותאמת מראש למגזרים עסקיים שונים. גם חברות אשראי חוץ בנקאי יימצאו בה גרסה שמתאימה במיוחד עבורם. יש בכך יתרון גדול, מאחר שזו התאמה מקצועית מאוד והיא חוסכת לעסק את הצורך בהשקעת משאבים רבים, לביצוע התאמה כזו בעצמו. בכך תפנית מהווה פתרון ייחודי. במגזרים שבהם היא מותאמת מראש, אין לתפנית מתחרים של ממש והיא מציעה למעשה פתרון בסט אוף בריד.

 

 

מה כלול בתפנית?

תפנית עבור חברות אשראי חוץ בנקאי כוללת מודולים שונים, בהם בולטים המודולים הבאים:

החברה שמאחורי הפתרון

היבט זהות היצרנית משמעותי מאוד. מטריקס היא היצרנית שמאחורי תפנית. זו היא חברה וותיקה וידועה מאוד בעולם המחשוב העסקי המקומי. בתור חברת טכנולוגיה בולטת, מטריקס מפתחת את תפנית בעצמה באופן מלא, אשר תורם לאינטגרטיביות של המוצר. תפנית נמצאת בפיתוח בחברה כבר כשני עשורים, עם תהליך מתמשך של הרחבת יכולות, התעדכנות מהיבטים שונים וכמובן תיקון באגים.  זו היא חברה ישראלית ופירוש הדבר, שהיא מספקת לכם התאמה מרבית לשוק המקומי. יש לא מעט יצרניות ERP בינלאומיות בולטות, אך אם יש יצרנית מקומית איכותית, מדוע שלא תעדיפו אותה? העובדה שמטריקס מוכרת היטב ורבת מוניטין, פירושה שיש לכם "גב" מצוין למערכת זו. אלה שיקולים חשובים למדי, לאור גודלן של מערכות ERP ומאחר שמערכת זו אמורה להיות עמוד התווך של פעילותכם העסקית.

לסיכום

מדובר במערכת רבת עוצמה, מתקדמת, בשלה מאוד וכאמור, גם מותאמת מראש למגזר חברות האשראי החוץ בנקאי. לכן, כדאי להכיר אותה וכמובן גם להשתמש בה.