בעקבות נגיף הקורונה עשרות אלפי עובדים נאלצים לעבוד מהבית, ובעקבות כך נפגם באופן משמעותי המרקם החברתי והגיבוש המשרדי. אם אתם רוצים לפנק את העובדים, זה הזמן לבחון את אפשרויות השילוח שנמצאות לרשותכם, לצורך משלוח מפנק של חבילות עד הבית.

רוצים לעודד את העובדים? זה הזמן לארגן בעבורם חבילה מפנקת

אין ספק שנגיף הקורונה חולל שינויים דרמטיים בכל הקשור להרגלי העבודה שלנו. עשרות אלפי עובדים נאלצו לעזוב את העמדה שלהם ולהקים עמדה בבית, כחלק מהגבלות הריחוק החברתי של משרד הבריאות. גם כאשר החלו לפתוח את מקומות העבודה, עובדים רבים נותרו בבית – ונאלצו להסתגל למציאות חדשה ומאתגרת, בייחוד אם הם או בן/בת משפחתם חלו בקורונה. בעבורכם כמעסיקים, מדובר בתקופה שבה נדרש לחשוב מחוץ לקופסא בכדי לספק לעובדים קצת נחת, בייחוד על רקע הבידוד. נוסף לכך, גם על רקע הבידוד נדרש להמשיך את שגרת העבודה באופן שוטף, באמצעות חתימה על מסמכים או העברה של מסמכים וחומרים שרלוונטיים לעובדים בבית. שירות של משלוח אקספרס מהווה את הדרך הטובה ביותר בעבור העברת חבילות, הן בשל המהירות והן בשל העובדה כי מדובר בשירות שמאפשר לכם כבעלי העסק להעניק את המעטפת הטובה ביותר בעבור ציבור העובדים, כחלק משגרת הקורונה.

איך מעבירים חבילות לעובדים בבידוד בעידן הקורונה

מה חשוב לדעת לפני שמבצעים את ההתקשרות?

ראשית כל, לפני שאתם מחליטים להעביר את החבילות רצוי לבצע סקר שוק מקיף בנוגע לחברת משלוחים בעלת המלצות מוכחות בתחום, כך שתוכלו להיות בטוחים כי כספכם מושקע בחוכמה וכי החבילה תגיע ליעדה במועד שנקבע. נוסף לכך, חברה מקצועית המתמחה בתחום השליחויות תדע לספק לכם מעטפת הכוללת בין היתר אפשרות של משלוח אקספרס (כלומר בפרק זמן קצר של 24 שעות), או שירות משלוחים של בין שלושה עד חמישה ימים. שימו לב כי החברה צריכה להתמחות בביצוע של משלוחים לעסקים, ועל כן הקפידו לבחון את הצוות המקצועי ואת אפשרויות השינוע אשר צריכות להיות בפריסה ארצית, כחלק ממענה לכלל העובדים. לא משנה כמה המתנה לעובד מפנקת, אם היא לא תגיע ליעדה, הוא לא יוכל ליהנות מהמחווה.

השוואת מחירים

תהליך של השוואת מחירים הינו תהליך מהותי בכל הקשור לקבלת שירות משלוחים, בייחוד לאור העובדה כי ע"פ הערכות ייקח עוד זמן רב עד שנוכל לשוב לשגרה סדירה. על כן, מדובר בחוזה לטווח הרחוק – ובשל כך נדרש לקבל הצעת מחיר התואמת את מסגרת התקציב, בהתאם לצרכים שלכם. עברו על החוזה בצורה מעמיקה ובדקו האם החברה מעניקה אפשרות למעקב אחר המשלוח, אישור המשלוח ע"י העובד, בייחוד אם מדובר במסמכים רגישים של בית העסק. לסיכום, שירות משלוחי אקספרס מהווה את הדרך הטובה ביותר להעניק לעובדים שלכם חבילות לקראת החגים או כעידוד בבידוד כמו גם התנהלות שוטפת של בית העסק,  גם בתקופה מאתגרת ולא פשוטה כמו בעידן הקורונה.