מתנות לעובדים

החגים מתקרבים, ועדיין לא רכשתם מתנה לעובדים שלכם? ובכן, הגעתם בדיוק למקום הנכון. במדריך זה נציג בפניכם חמש מתנות והטבות שוות אותן תוכלו להעניק לעובדים  – לכל אירוע.

מתנות לחגים: כך תוכלו לספק את המתנות המפנקות ביותר בעבור העובדים המסורים שלכם

זה לא סוד שבעשור האחרון ענף המתנות בעבור עובדים התפתח בצורה משמעותית, וזאת בשל הבנה של לא מעט מעסיקים הנוגעת לחשיבות של רכישת מתנות לעובדים. כאשר אתם כמעסיקים מעניקים מתנה או הטבה לכבוד החגים או יום ההולדת של העובד, אתם בעצם מפגינים בפניו חיבה כמו גם הוקרת תודה על פועלו. בשל כך, ניתן לראות כיצד התחום התפתח עד לכדי מגוון עצום של מתנות העלול לא פעם לבלבל. בכדי לעשות סדר, חקרנו, בדקנו ומצאנו את חמש המתנות (וההטבות) אותן תוכלו להעניק לעובדים שלכם, ובכך לספק בעבורם פינוק וגם הערכה:

מארזי מתנה לעובדים

מארז מתנה לעובדים מהווה את אחת המתנות השוות ביותר, וזאת בשל היכולת שלכם כמעסיקים לבחור את הקונספט של המתנה בהתאם לדרישות שלכם. כך לדוגמא, ניתן להזמין מארז מתנה הכולל שוקולדים מובחרים, בקבוק יין וכן לוח תכנון שבועי או יומן עם שמו של העובד. השמיים כאן הם הגבול, ועל כן מומלץ ליצור קשר עם חנות מובילה בתחומה המתמחה באספקה של מארזי מתנה לעובדים, כך שתוכל לבחור את המארז המושלם בעבור העובדים.

גיפט קארד

במקום לשבור את הראש לגבי המתנה המושלמת לעובדים, ניתן בהחלט לספק בעבורם גיפט קארד הכולל מגוון עצום של חנויות, כך שהם יוכלו לבחור בעצמם מה הם מעוניינים לרכוש. את הגיפט קארד ניתן לטעון מראש בסכום כספי הנע בין 250-1,500 ₪. מדובר במתנה מצוינת בעיקר בעבור עובדים חדשים אותם אנו עדיין לא מכירים, ובהתאם רוצים לפנק אותם ברכישה המתבצעת ע"פ טעמם האישי.

מנוי מוזל

הטבה מצוינת לעובדים שלכם היא באמצעות רכישה של מנוי מוזל לרשת מכוני כושר, יוגה או פיליאטיס. מדובר בהטבה במסגרתה העובדים שלכם יכולים להתאמן מחוץ לשעות העבודה בזמנם הפנוי, כאשר לרוב מדובר בשיעור ניסיון חינם לצורך התרשמות ולאחר מכן כרטיסייה למספר שיעורים.

סיור טעימות בשוק

סיורי טעימות בשווקים בארץ הפכו לאחד הטרנדים החמים של השנים האחרונות, ולא בכדי. מדובר בסיור המתבצע באמצעות מדריך המלווה את הקבוצה לכל אורך היום, ומציג מגוון מסעדות "סודיות" כמו גם מסעדות ותיקות, כל זאת מתוך מטרה לחשוף את הדוכנים והמסעדות לציבור הרחב.

טיסה לחו"ל

המתנה האולטימטיבית לעובדים היא ללא ספק טיסה לחו"ל משותפת. מדובר בחוויה מגבשת אך גם כיפית מאוד, כאשר היום ניתן לתאם טיולים קבוצתיים לעובדים במגוון יעדים בעולם, כאשר היעדים החמים הם אגן הים התיכון.