האתר שלכם יכול להיות האתר הכי מושלם שנבנה אי פעם, אך אם הוא יהיה ממוקדם נמוך בתוצאות החיפוש של גוגל לא עשיתם בזה שום דבר. למה חשוב להיות ראשונים בגוגל, איך עושים את זה ולמה כדאי לפנות למקדם אתרים מקצועי? כל התשובות לפניכם.

למה חשוב להיות ראשונים בגוגל?

אתם אולי לא מודעים לכך, אך בשנים האחרונות אנחנו פשוט עובדים אצל גוגל. למה? מכיוון שאם לא נופיע בתוצאות החיפוש הגבוהות של גוגל ונשאף להיות ראשונים, פשוט לא תהיה לנו תנועה לאתר. כשאין תנועה לאתר זה אומר שאין הכנסה, אנחנו מניחים שאתם מבינים את המשמעות. קידום אתרים (SEO) זה עסק מורכב ונדבר עליו כמובן בהמשך, אך כבר עכשיו נציין שהחברה הזו תוכל לסייע יכולה לסייע לכם לטפס בבטחה במעלה תוצאות החיפוש של גוגל על מנת שתיהנו מכמה שיותר טראפיק לאתר.

איך עושים קידום אתרים?

כשאנשים מחפשים באינטרנט, הם בדרך כלל מוצאים את מה שהם מחפשים מהר מאוד. זאת בשל העובדה שהאינטרנט מלא במידע רלוונטי ואיכותי. עם זאת, ישנם אתרים מסוימים המדורגים גבוה יותר בתוצאות מנועי החיפוש בהשוואה לאחרים. בנוסף, ישנן מספר דרכים לגרום לאתר שלכם להגיע לדירוג גבוה יותר בתוצאות החיפוש. הצעד הראשון לדירוג גבוה בתוצאות החיפוש הוא ליצור תוכן איכותי. מנועי חיפוש נותנים חשיבות רבה יותר לתוכן איכותי בעת דירוג אתרים. הסיבה לכך היא שתוכן איכותי עוזר לאנשים למצוא מידע רלוונטי בקלות. יצירת תוכן טוב גם בונה קישורים חזרה לאתר שלכם מה שנותן לו יותר חשיפה. בנוסף, מומחים ממליצים להשתמש בקישורים פנימיים בעת יצירת תוכן להשפעה מירבית.

 

 

בשלב הבא, אתם צריכים אסטרטגיית SEO חזקה לאתר שלכם. מנועי החיפוש שמים דגש רב על דירוג האתרים, אין להם שליטה על התנהגויות משתמשים. אנשים יכולים לעבור בקלות מאתר אחד לאחר מבלי לאבד את הדירוג שלהם. בנוסף, לאנשים יש גם אפשרות למחוק דפים מאתרים מבלי להשפיע על שאר התוכן. לכן, חשוב שתהיה לכם אסטרטגיית SEO מוצקה שתגרום לאתר שלכם לדירוג טוב. לגרום לאתר שלכם להיות בדירוג גבוה בתוצאות החיפוש קל יותר ממה שרוב האנשים חושבים. זה לוקח רק כמה חודשים של עבודה קשה ואסטרטגיית SEO חזקה כדי להצליח. כל שעליכם לעשות הוא לבצע את השלבים הבאים ותהיו הראשונים ב-Google תוך מספר חודשים!

לבד או עם מקדם אתרים מקצועי?

כפי שציינו קידום אתרים (SEO) זה עסק מורכב וזה מאד קשה לעלות על טעויות שעשו אפקט לא טוב על האתר שלנו מבחינת התנועה. לכן, אנחנו ממליצים לכם לפנות למקדם אתרים מקצועי שבאמת יש לו את כל הכלים על מנת לנתח את האתר שלכם כמו שצריך ולבצע את כל הפעולות החשובות שיקדמו אותו למעלה בתוצאות החיפוש.

חברת ריגו, למשל, היא חברה ותיקה ומקצועית שמספקת שירות של קידום אתרים (SEO) למגוון רחב של לקוחות גדולים. לריגו יש צוות מקצועי שהוא לא פחות ממומחה בתחום והוא ידע לבצע סט רחב של פעולות על מנת לקדם את האתר שלכם, לרבות כתיבת תוכן איכותי, אופטימיזציה לאתר, שתילת קישורים איכותיים ועוד.

לסיכום,

העסק שלכם צריך להיות ראשון בגוגל ועליכם לעשות הכל כדי שזה יקרה, רק כך תוכלו לקבל כמות גדולה יותר של תנועה לאתר ולהגדיל את ההכנסות שלכם. על מנת לעשות את זה אנחנו כמובן ממליצים לכם לפנות למקדם אתרים מקצועי.