נופש חברה באילת

אין ספק כי עיר התיירות הרשמית של ישראל אילת מאפשרת לציבור העובדים לקבל נופש חברה מושלם המשלב בין מגוון עצום של אפשרויות מבחינת אטרקציות ופעילויות. מהן האטרקציות המובילות אותן תוכלו לסגור בעבור העובדים שלכם? להלן הפרטים.

נופש חברה באילת: כך תוכלו לארגן נופש מושלם

בשנים האחרונות ניתן להבחין כיצד יותר ויותר ארגונים בוחרים להוציא את העובדים לנופש חברה מפנק דווקא בעיר אילת, לא רק בגלל המלונות המצוינים וחוף הים אלא בעיקר בשל האטרקציות הרבות שפועלות בעיר. למעשה, אם אתם בדיוק מתכננים להוציא את העובדים לנופש ובונים את הלו"ז, זה הזמן לבחון את האטרקציות אותן ניתן לשלב במסגרת השהות שלהם בעיר, וזאת מתוך מטרה לספק לעובדים חוויה יוצאת דופן הכוללת בין היתר אטרקציות אותן ניתן להתאים באופן מדויק לתמהיל הנופש, ובכך לשדרג את חווית הנופש באופן משמעותי. אז מהן האטרקציות שהעובדים שלכם יאהבו במיוחד? להלן הסקירה:

טיול ג'יפים

מדובר באטרקציה חווייתית הכוללת טיול ג'יפים המתבצע בשטח הפתוח, כאשר ניתן לשלב את הטיול ביחד עם פעילות סנפלינג המתבצעת בסביבה מדברית ועוצרת נשימה. במסגרת הטיול תוכלו לטייל באזור כמו גם לקיים ארוחה איכותית ומהנה בשטח.  דרך קבלת מידע נוסף על האטרקציה תוכלו להיות בטוחים כי אתם מארגנים טיול ג'יפים מאתגר המשלב בין נהיגת שטח לבין חווית אקסטרים בלתי נשכחת שמהווה דרך נהדרת לגבש את העובדים.

מונסטר ג'ט

מדובר באטרקציה חדשה יחסית וגם הראשונה מסוגה בישראל. מדובר בשייט אקסטרים בו יכולים לקחת חלק עד 13 נוסעים, כאשר במסגרת האטרקציה יוצאים לשייט חוויתי המתבצע באמצעות סירה עוצמתית במהירות גבוה, ולכן מדובר בחוויה יוצאת דופן – בייחוד בעבור העובדים חובבי האקסטרים.

צלילה

אם אתם רוצים להגשים חלום בעבור העובדים שלכם, חוויית הצלילה המתבצעת באמצעות ליווי של מדריך מוסמך היא חוויה בלתי נשכחת. מדובר במדריכים מקצועיים אשר מלווים את העובדים החל משלב ההתארגנות ועד לצלילה עצמה, כאשר הצלילה מצולמת וניתן לקבל מזכרת הביתה בדמות תמונות כמו גם וידיאו. מדובר באופציה נהדרת לחוות את המהות של העיר אילת – שונית האלמוגים היפהפייה לצד צלילה המתבצעת באמצעות ציוד מקצועי או שנורקלים.

שייט ביאכטה

ניתן להשכיר מראש יאכטה בעלות כספית אטרקטיבית, ובכך לקיים שייט בחופי אילת המשלב גם את חווית השייט אבל גם אפשרות לקיים מסיבה רבת משתתפים בנוכחות העובדים. מדובר באחת האטרקציות המובילות בעיר אילת הן בשל האפשרות ליצור חוויה משותפת בלב ים. שימו לב כי אתם מבצעים את ההשכרה דרך חברה מקצועית המציעה לא רק יאכטה מפנקת אלא גם צוות אדיב ומקצועי שדרכו תוכלו להיות בטוחים כי השייט יתבצע ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר.

ספינת זכוכית

מדובר באטרקציה נהדרת שכוללת ספינת זכוכית במסגרתה ניתן לצפות בתוך מתחם יבש במה שנעשה בקרקעית הים. כידוע, באילת ישנם סוגים רבים של אלמוגים כמו גם דגים ולכן אם אתם מחפשים אטרקציה רגועה יחסית, אין ספק כי הפלגה בספינת הזכוכית היא דרך מצוינת להעביר את הזמן כמו גם לספק לעובדים חוויה ייחודית בדמות המפלגה שונה בלב ים.

לסיכום, דרך האטרקציות אותם הצגנו לכם כאן תוכלו להפיק לעובדים נופש חברה מושלם בעיר אילת. מאחר ואתם מגיעים בקבוצה, רצוי להזמין את המקומות מראש כמו גם לתכנן את לו"ז הנופש עם הפסקות בין לבין, כל זאת מתוך מטרה לספק לעובדים שלכם הזדמנות לעבור גיבוש קבוצתי אך יחד עם זאת גם חוויות שאותן ייקחו עמם גם זמן רב לאחר מכן.