בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד תחום הפילנתרופיה בישראל התפתח באופן משמעותי, וזאת לאור כניסה של יותר יותר בעלי עסקים אשר מעוניינים לתרום ולסייע. כיצד גם אתם תוכלו להיות חלק? להלן הפרטים.

פילנתרופיה בישראל: נחוצה יותר מאי פעם

זה לא סוד שנגיף הקורונה הוביל לקריסה של עשרות אלפי בתי עסק, ובהתאם לכך גם קושי ממשי של רבים בציבור הישראלי לסיים את החודש הכבוד. למעשה, אנשים אשר עד עתה הצליחו להתפרנס בכבוד גילו כי הם נותרו ללא יכולת לכלכל את עצמם ואת בני משפחתם, וכתוצאה מכך המצוקה רבה. אולם, משבר הקורונה הוא רק סימפטום לתופעה רחבה יותר אשר במסגרתה עשרות אלפי ישראלים אינם מצליחים להחזיק את הראש מעל המים, ובהתאם לכך פונים לגופים אשר מטרתם היא אחת ויחידה: לסייע באמצעות תשלום כספי או באמצעות מצרכים. משום כך, ענף הפילנו תרפיה בישראל מהווה חלק בלתי נפרד מהמרקם הישראלי ומהיכולת לתרום, הן בעת צרה והן בעת שגרה.  פילנתרופיה מאפשרת מרחב נשימה ולכן היא חיונית, בייחוד בשנה קשה ומורכבת כמו שנת 2020.

בעל עסק איך העסק שלך יוכל להיות חלק מהפילנתרופיה בישראל

כיצד אתם כבעלי עסקים יכולים לקחת חלק?

הערבות ההדדית היא חשובה מאין כמותה. משום כך, כבעלי עסקים אשר מודעים לעובדה כי לאור המצב הכלכלי במדינת ישראל כמו גם העובדה כי לא מעט ישראלים נקלעו לקשיים, ישנה חובה עליונה אשר משקפת את ארץ ישראל ואת נושא הערבות אשר אותו תוכלו ליישם כבר עכשיו. באמצעות סיוע כספי אשר נועד בעבור עידוד התעסוקה בישראל, סיוע לנזקקים כמו גם סיוע במצרכי מזון תוכלו להעניק כמיטב יכולתכם באמצעות התקשרות עם גופים פילנתרופים אשר מנהלים את הכספים כמו גם יוצרים אסטרטגיה ממוקדת אשר במסגרתה תוכל כבעל עסק לשקף בצורה הטובה ביותר את הערכים והחזון האישי שלך בתחום הפילנתרופיה.

דווקא עכשיו: זה הזמן להצטרף לאלפי בתי עסק אשר תורמים לכלכלה ולחברה הישראלית

תחום הפילנתרופיה בישראל עבר שינויים משמעותיים מאוד בשנים האחרונות, וזאת לאור העובדה כי כיום כבלי עסק תוכלו להיות רגועים כי הכספים שלכם מנותבים בעבור מטרות אשר קרובות ללבכם, כמו גם מיקוד' בכל הקשור לחזון האישי שלכם בכל הנוגע לתחום הפילנתרופיה. חשוב לציין בנקודה זו כי רבים מבעלי העסקים סבורים בטעות כי המנגנון של העברת הכספים מתבצע לעתים בצורה שאינה שקופה, ולכן חשוב לציין כי מדובר במנגנון מפוקח אשר במסגרתו תוכלו להיות בטוחים כי כספכם מגיע למקומות הנכונים וע"פ החזון האישי והתרומה אשר מתבצעת בשקיפות מלאה ועם מעורבות מלאה מצדכם. בכך, תוכלו לסייע בתקופה קשה כמו זו כמו גם לתרום לחברה ולהעניק לעצמכם ולבית העסק שלכם ערך מוסף משמעותי בדמות תרומה המבוססת על תפיסה פנימית עמוקה של תמיכה וסיוע.