מתנות ממותגות לעובדים הן חלק ממיתוג המעסיק שלכם ובכלל, חלק מההשקעה השוטפת בעובדים וברווחתם. בתור פעילות קבועה שיש לתת לה מענה, כדאי לבחור לשם כך בספק איכותי שמתמחה בכך. אז יש לנו המלצה עבורכם בדיוק על ספק כזה.

השילוב המושלם

מתנות לעובדים פלוס מיתוג מעסיק, הוא שילוב קלאסי בעולם העסקים המודרני. מחד, המתנות מראות לעובדים שאכפת לכם. שאתם חושבים עליהם ומשקיעים בהם, גם מעבר למשכורת החודשית. מאידך, המיתוג על המתנות תורם לעסק עצמו, כאלמנט של קידום המותג והתדמית. באמצעות רכישת מתנות ממותגות לעובדים, ניתן לחזק את הקשר שלהם לעסק וגם להרוויח סוג מיוחד של פרסום. עצם העובדה שזו היא גישה נפוצה מאוד בעולם העסקים, מעידה על כך שהדבר משתלם. משמע – כדאי גם לכם להשקיע בכך. מה גם, שישנו מבחר גדול מאוד של מתנות, אשר עשויות להתאים למטרה זו. כך שניתן די בקלות להתאים את המתנות לעובדים ולאופי העסק שלכם, לחגים ועוד. כמובן, גם שיקולים כספיים שונים שלכם כמעסיקים, מבחינת העלות הכוללת של המתנות, יקבלו מענה טוב יותר תודות למבחר.

 

 

אילו סוגי מתנות זמינים עבורכם?

אם ניקח את אתר 12buy כדוגמה, נראה שהוא מציע מתנות ממותגות בקטגוריות הבאות:

עוד זמינים, מוצרים למשרד ומוצרים לכנסים.

כמו כן, המוצרים זמינים גם כאוסף מתנות, במסגרת קיטים מסוגים שונים. זהו מעין שלם, שהוא גדול יותר מסך חלקיו. כלומר, עצם שילוב המוצרים ביחד, נותן ערך מוסף שהעובדים שלכם יעריכו. כולל Eco Friendly Kits, Ergonomic Kits, Wellness & Vacation Kits או Workspace Kits, ששמם רומז על תכולתם.

12buy – המקור האיכותי שחיפשתם

12buy מספקת מוצרים ממותגים לעסקים, בכל שיטה מקובלת, עם התמחות בהתאמת אריזות tailor made. היא מתמקדת בעיקר בעסקים בעולם ההייטק והסטארט-אפ ובתחום זה, עוקבת אחר ההתפתחויות בעולם ומתאימה להן את היצע מוצריה. עם זאת, תמצאו שהמתנות לעובדים שהיא מציעה, מתאימות גם לעסק הממוצע בכלל. אגב, המתנות מותאמות גם לכנסים וגם כמתנות ללקוחות. המוצרים הם בעיקרם מתוצרת הארץ, אך החברה גם מייבאת מוצרים מסוימים, על פי הדרישה עבורם. עוד דגשים בולטים אצל ספקית זו, הם ידידותיות לסביבה וערכים חברתיים, כפי שהם מתבטאים במוצרים ובתהליכי ייצורם.

לסיכום

אל תתפשרו במתנות לעובדים ואל תתפשרו במיתוג המעסיק – תנו לשניהם מענה מצוין, ברכישת מתנות ממותגות מאתר 12buy. המבחר גדול, ההזמנה קלה ופשוטה והמוצרים איכותיים. כדאי לנסות.